Książki
Strona główna >> Wyprzedaż! >> W wyprzedaży
Duane Wessels
cena: 34.50
W sieci WWW prędkość i wydajność mają kluczowe znaczenie. Użytkowników niecierpliwią długo ładujące się strony, a administratorzy chcą w pełni wykorzystać przepustowość swoich sieci. Dobrze zaprojektowany bufor WWW redukuje ruch sieciowy i skraca czas dostępu do popularnych witryn - z korzyścią dla administratorów i użytkowników Sieci.
Agnieszka Michałowska,Sławomir Michałowski
cena: 8.85
Książka omawia zagadnienia związane z zaawansowaną obsługą systemu operacyjnego Windows Millenium Edition. Celem autorów jest zaprezentowanie dodatkowych możliwości konfiguracji systemu i oceny jego wydajności oraz poprawy bezpieczeństwa oraz stabilności jego pracy.
Jerry Honeycutt
cena: 80.00
Jest to obszerny przewodnik omawiający strojenie Windows NT 4 i Windows 95 za pomocą Rejestru. Jerry Honey, autor cieszących się w USA dużym powodzeniem książek komputerowych, tym razem ujawnia cenne sekrety związane z dotarciem i dostosowywaniem nieznanych obszarów Windows NT 4 i 95.
cena: 33.54
Mike Gunderloy,Mary Chipman
cena: 45.54
Książka dotyczy programu Microsoft SQL Server 7. Jest przeznaczona dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, w tym także programistów i administratorów. Można się z niej nauczyć, jak tworzyć bardziej niezawodne i rozbudowane bazy danych. Autorami książki są wybitni eksperci w tej dziedzinie.
Ted Boardman
cena: 46.97
Adam Figiel
cena: 34.50
Pierwsza książka na rynku wydawniczym poświęcona zjawisku etnocentryzmu konsumenckiego, polegającemu na preferowaniu zakupu produktów krajowych na podstawie przesłanek ekonomicznych, emocjonalnych i moralnych.
Marek Olszewski
cena: 14.30
Książka dotyczy obsługi klasycznych programów użytkowych. Jest ona adresowana do początkujących użytkowników komputera oraz nauczycieli i wykładowców kursów komputerowych.
Josef E. Klausnitzer
cena: 36.72
Bardzo często unikamy publicznego sprawdzenia swojego ilorazu inteligencji, wstydząc się i bojąc ośmieszenia w wypadku niepomyślnych dla nas rezultatów.
Valentino Piana
cena: 24.00
"Wiek,w którym żyjemy, obfitował w powstawanie przełomowych innowacji technicznych, a komputer (wraz z wszelkimi jego peryferiami) jest często uważany za ten szczególny wynalazek, który będzie miał największy wpływ na naukę przyszłego stulecia.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
-- Komputery
0.011296987533569