Książki
Strona główna >> Wyprzedaż! >> Informatyka
cena: 10.50
Książka ta pozwoli ci szybko znaleźć sposób wykonania każdego zadania w systemie Windows Millenium Edition (Windows Me).
Johnson Michael K.,Troan Erik W.
cena: 64.50
Oto kompedium wiedzy o pisaniu oprogramowania użytkowego w systemie Linux, a także przenoszenia go z innych platform na platformę linuksową.
cena: 57.50
Komorowski Witold
cena: 21.88
Książka dotyczy zasad działania i budowy współczesnych komputerów przedstawianych przez ich architekturę i organizację. Architektura komputera definiuje jego zachowanie tak, jak jest widziane przez działające na nim programy ? jako przetwarzanie informacji zakodowanej zero-jedynkowo. Organizacja logiczna odnosi się do struktury komputera i przepływu informacji między jego elementami.
Kuo Peter,Beland Jacques
cena: 59.93
Odkryj pełnię możliwości systemu SUSE LINUX Enterprise Server 9. SUSE LINUX Enterprise Server firmy Novell oferuje szeroki wachlarz usług sieciowych, pozwalających organizacjom o dowolnym rozmiarze wykorzystywać Linuksa i technologie opensourcowe, zapewniając skalowalną, niezawodną i wydajną podstawę bezpiecznych sieci dla przedsiębiorstw. Książka ta, oficjalna publikacja wydawnictwa Novell Press, to najlepszy z możliwych podręcznik zarządzania, konfiguracji i zabezpieczania systemu SUSE LINUX Enterprise Server oraz sieci. Pisana z myślą o administratorach systemu, konsultantach i osobach mających na co dzień do czynienia z systemem SLES, książka ta przyda się przede wszystkim doświadczonym administratorom systemu NetWare, którzy chcą poznać system SUSE LINUX jako platformę alternatywną, albo zaimplementować go obok systemów NetWare. Wśród zagadnień omówionych w tej książce znajdziemy m.in. podstawy zarządzania użytkownikami i grupami, tworzenie i konfigurację najważniejszych usług sie...
Marek Krauze,Mariusz Stawowski
cena: 33.50
Sieci komputerowe występują obecnie w każdej firmie i instytucji. Administratorzy sieci stają przed zadaniem prawidłowego utrzymania komunikacji z Internetem oraz odległymi sieciami oddziałów firmy, zaufanych klientów i partnerów. Podstawą funkcjonowania sieci rozległych jest ruting (ang. routing), który ustala trasy transmisji danych i odpowiada za prze­ka­zywanie pakietów.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
-- Komputery
0.023253917694092