Książki
Strona główna >> Uczniowie i Studenci >> Podręczniki
Comer Douglas E. Tłum. z ang. G.Grudziński,A.Szub
cena: 112.12
Jest to doskonały podręcznik wprowadzający w programowanie sieciowe, napisany przez znanego na całym świecie specjalistę z tej dziedziny.
Date C. J.,Darwen Hugh
cena: 58.50
SQL to podstawowy język baz danych, oparty na modelu relacyjnym.
Vahalia Uresh Tłum. z ang. Marcin Engel
cena: 46.50
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne udostępniają polskiemu czytelnikowi książkę, w której bardzo wszechstronnie opisano budowę jądra systemu UNIX. Przedstawiono jądra wielowątkowe, systemy wieloprocesowe, systemy czasu rzeczywistego i rozproszone systemy plików.
Michałowski Stanisław,Wańkowicz Kazimierz
cena: 36.72
Książka ta jest cennym zbiorem zagadnień termodynamiki procesowej - dziedziny wiedzy niezbędnej dla inżyniera, projektanta, studenta procesowca, chemika, mechanika, ekologa.
Banaszak Grzegorz,Gajda Wojciech
cena: 28.69
Podręcznik zawiera podstawowy kurs algebry liniowej. Wykład jest oparty na przystępnej dla początkującego studenta metodzie przekształceń elementarnych na macierzach.
Kałuszka Marek
cena: 13.80
Książka zawiera wykład kombinatoryki, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki, obejmujący program liceum, przedstawiony w kilkunastu lekcjach. Teoria jest ilustrowana licznymi przykładami, zadaniami i testami o różnym stopniu trudności.
Lech Bartłomiejczyk
cena: 11.90
Matura 2005 coraz bliżej. To, jak będzie wyglądać, jest na razie zagadką. Materiału do przerobienia jest bardzo dużo. Jeśli chcesz podejść do matury bez stresu, rozpocznij powtórkę już teraz.
Podkowińska - Lisowicz Mirosława
cena: 17.31
Potrzeba dobrego przygotowania moich uczniów do Nowej Matury skłoniła mnie do opracowania wzorów listów i tekstów użytkowych. Polecam tę książkę zarówno nauczycielom, jak i młodzieży.
Wiśniewski Krzysztof
cena: 29.01
Zrozumienie przepisów prawa o ruchu drogowym, umiejętność kierowania samochodem oraz znajomość zasad pierwszej pomocy i podstawowych czynności obsługowych są koniecznymi warunkami bezpiecznego poruszania się po drogach. Stanowią one także minimum wiedzy wymaganej na egzaminie na prawo jazdy kategorii B. Przygotowanie się do egzaminu znacznie ułatwi niniejszy podręcznik, opracowany na podstawie najnowszych przepisów o ruchu drogowym, zawierający wszystkie treści objęte programem szkolenia. Przykładowe testy egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii B, zamieszczone po każdym dziale, stanowią ćwiczenia do samodzielnego rozwiązania i służą ugruntowaniu wiedzy.
Perkins Donald H.
cena: 43.41
Doskonale znany na całym świecie podręcznik fizyki wysokich energii. Książka zawiera przystępną prezentację współczesnego stanu wiedzy w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych. Zasadniczą jej część stanowi omówienie modelu standardowego cząstek elementarnych i podstawowych wyników doświadczalnych potwierdzających jego przewidywania. W kolejnych rozdziałach opisano: symetrię i prawa zachowania w oddziaływaniach cząstek elementarnych; model kwarkowy hadronów; silne oddziaływania międzykwarkowe; rodziny leptonów; cząstkę Haggisa; oddziaływania elektrosłabe cząstek fundamentalnych, a także modele i zjawiska wykraczające poza model standardowy (modele wielkiej unifikacji oddziaływań fundamentalnych, problemy fizyk neutrin, znaczenie fizyki cząstek elementarnych w kosmologii i astrofizyce). Podręcznik przeznaczony jest dla studentów wydziałów fizyki, astronomii i chemii, wykładowców i pracowników naukowych.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
-- Komputery
0.032367944717407