Książki
Strona główna >> Informatyka >> Języki programowania
Bruce Eckel
cena: 69.00
C++ to jeden z najpopularniejszych języków programowania, w którym napisano szereg profesjonalnych aplikacji, a nawet kilka systemów operacyjnych. Nie bez przyczyny uważany jest on za trudny do opanowania, stanowiąc poważne wyzwanie, zarówno dla programistów, jak i dla autorów podręczników.
Geoffrey Young,Paul Lindner,Randy Kobes
cena: 69.00
mod_perl jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu daje programiście ogromne możliwości. Książka "mod_perl. Podręcznik programisty" będzie nieocenioną pomocą w poznawaniu jego potencjału. Nauczysz się z niej podstaw mod_perla, a gdy już je opanujesz, poznasz tajniki pisania dużych i skomplikowanych aplikacji.
William B. Sanders
cena: 45.00
Doskonały przewodnik po tajnikach języka JavaScript, przeznaczony dla tych projektantów WWW, którym przestał wystarczać HTML. Bogato ilustrowana praktycznymi przykładami książka jest kompletnym podręcznikiem najpopularniejszego języka skryptowego, którego znajomość pozwala ożywić strony internetowe.
Edward C. Willett,Steve Cummings
cena: 49.00
Jesteś znużony wykonywaniem powtarzających się czynności w Wordzie czy Excelu? Zmuś do nich swój komputer. Przejmij kontrolę nad MS Office i setkami innych programów. Dostosuj je do swoich potrzeb za pomocą Visual Basic for Applications (VBA) -- prostego i skutecznego języka programowania, opartego na popularnym Visual Basicu.
Cay S. Horstmann,Gary Cornell
cena: 79.00
"Java 2. Podstawy&8221; jest najlepszą książką dla programistów. Nie ma sobie równych pod względem ilości przekazanych informacji, a mimo to pozostaje bardzo czytelna.
Bob Reselman
cena: 49.50
Kyle Loudon
cena: 9.90
C++ jest złożonym językiem o wielu subtelnych aspektach. Książka &8222;C++. Leksykon kieszonkowy&8221; umożliwia programistom C++ szybkie sprawdzenie sposobu użycia oraz składni najczęściej używanych konstrukcji tego języka.
Tomasz M. Sadowski
cena: 24.90
Turbo Pascal nie jest wprawdzie powszechnie używany przy pisaniu profesjonalnych aplikacji, stanowi jednak wspaniałą propozycję dla początkujących programistów.
Deepak Alur,John Crupi,Dan Malks
cena: 55.00
Podstawowymi zagadnieniami opisywanymi w książce są wzorce, najlepsze techniki, strategie projektowe i sprawdzone rozwiązania wykorzystujące kluczowe technologie J2EE, czyli strony JSP, serwlety, komponenty EJB i interfejs JMS.
Sameer Tyagi,Keiron McCammon,Michael Vorburger
cena: 59.90
Książka ta jest wszechstronnym przewodnikiem po zagadnieniach trwałości JDO, przeznaczony dla zaawansowanego programisty.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
-- Komputery
0.036129951477051