Książki
Strona główna >> Uczniowie i Studenci
Marek Olszewski
cena: 14.30
Książka dotyczy obsługi klasycznych programów użytkowych. Jest ona adresowana do początkujących użytkowników komputera oraz nauczycieli i wykładowców kursów komputerowych.
Młynarz Robert
cena: 14.36
Książka przeznaczona dla absolutnie początkujących użytkowników komputera. Autor stara się przeprowadzić Czytelnika przez zawiłości programów komputerowych. Wszystkie ćwiczenia zostały szczegółowo omówione, tak aby Czytelnik uzyskał pewność i swobodęw posługiwaniu się nowoczesnymi narzędziami pracy.
Andrzej Dytek,Leszek Hadasz
cena: 6.75
Jest to podręcznik dla każdego ucznia liceum,który chce pogłębiać swoją wiedzę na temat informatyki.
Comer Douglas E. Tłum. z ang. G.Grudziński,A.Szub
cena: 112.12
Jest to doskonały podręcznik wprowadzający w programowanie sieciowe, napisany przez znanego na całym świecie specjalistę z tej dziedziny.
Date C. J.,Darwen Hugh
cena: 58.50
SQL to podstawowy język baz danych, oparty na modelu relacyjnym.
Vahalia Uresh Tłum. z ang. Marcin Engel
cena: 46.50
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne udostępniają polskiemu czytelnikowi książkę, w której bardzo wszechstronnie opisano budowę jądra systemu UNIX. Przedstawiono jądra wielowątkowe, systemy wieloprocesowe, systemy czasu rzeczywistego i rozproszone systemy plików.
Agnieszka Nożyńska-Demianiuk
cena: 16.50
Jak zdać do liceum - przeznaczone dla absolwentów gimnazjum, którzy w 2002 przystąpią do sprawdzania kompetencji. Obejmuje umiejętności i wiadomości z zakresu przedmiotów humanistycznych: języka polskiego, historii oraz ścieżek edukacyjnych: filozoficznej, czytelniczej i medialnej, kultury europejskiej i polskiej na tle tradycji śródziemnomorskiej. Znajdują się tu zadania otwarte i zamknięte.
Aleksandra Wocial
cena: 19.47
Książka Lektury gimnazjalisty Aleksandry Wocial to książka przeznaczona dla tych, którzy chcą nie tylko poznawać, ale i rozumieć literaturę.
Michałowski Stanisław,Wańkowicz Kazimierz
cena: 36.72
Książka ta jest cennym zbiorem zagadnień termodynamiki procesowej - dziedziny wiedzy niezbędnej dla inżyniera, projektanta, studenta procesowca, chemika, mechanika, ekologa.
Banaszak Grzegorz,Gajda Wojciech
cena: 28.69
Podręcznik zawiera podstawowy kurs algebry liniowej. Wykład jest oparty na przystępnej dla początkującego studenta metodzie przekształceń elementarnych na macierzach.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
-- Komputery
0.031594038009644